Utylizacja klimatyzacji - Poznań

Co robimy, czym się zajmujemy, zobacz!

Elektrośmieci to gruba zużytych, nieużywanych lub zepsutych urządzeń elektronicznych i elektrycznych. W celu ich utylizacji należy przekazać sprzęt do specjalnych punktów zbierania. Dzięki temu materiały użyte do produkcji urządzeń RTV i AGD mogą z powrotem trafić do zakładów przetwarzania, gdzie poddawane są procesom recyklingowym. Bagatelizowanie obowiązku racjonalnej segregacji elektrośmieci może skutkować grzywną w wysokości do 5 tysięcy złotych. W Punkt Recycling EVRA oferujemy profesjonalne usługi w tym zakresie. Zajmujemy się m.in. kompleksową utylizacją klimatyzacji. Poznań to miasto, w którym od lat wykonujemy szereg działań związanych z odbiorem i utylizacją elektrośmieci na indywidualnych warunkach.

elektrozłom Warszawa i Poznań

Utylizacja Klimatyzacji Poznań – co warto wiedzieć?

Rozwój technologiczny zaowocował pojawieniem się na rynku wielu, nowoczesnych urządzeń i systemów klimatyzacyjnych. Klimatyzacja nie jest już wyłącznie instalacją spotykaną w galeriach handlowych, supermarketach czy innych placówkach publicznych. Coraz więcej konsumentów decyduje się na montaż tego rozwiązania w swoich domach. Wzrost popularności systemów klimatyzacyjnych w budynkach mieszkalnych determinuje także zwiększoną ilość elektrośmieci. Klimatyzacja, która uległa nieodwracalnemu zniszczeniu lub zużyciu, musi być odpowiednio zutylizowana. Na mocy dyrektywy Unii Europejskiej z 2003 roku, a także polskich regulacji prawnych, obywatele zobowiązani są do przekazania sprzętu odpowiednim placówkom utylizującym. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi nie tylko w zakresie utylizacji, ale i odbioru zużytego sprzętu od klienta.

Terminowy odbiór i utylizacja klimatyzacji | Poznań

Dbamy o fachowe wykonawstwo usługi i terminową realizację zleceń. Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na zrównoważony rozwój i budowanie świadomości wśród klientów o istocie segregacji elektrośmieci. W zależności od rodzaju sprzętu, wykonujemy różne działania utylizacyjne (tj. niszczenie termiczne, niszczenie mechaniczne, czy niszczenie polem magnetycznym). Posiadamy kilka punktów zbierania elektroodpadów na terenie całej Polski. Świadczymy także profesjonalne usługi odbioru sprzętu, wykorzystując do tego odpowiednio przystosowane samochody ciężarowe. Dzięki temu możemy podejmować się współprac z dużymi firmami, instytucjami czy urzędami państwowymi. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych, doświadczonych i przeszkolonych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby usługa utylizacji klimatyzacji w Poznaniu, przebiegła sprawnie, profesjonalnie i kompleksowo.

Profesjonalna utylizacja klimatyzacji w Poznaniu – nasza oferta

Odpady Elektroniczne Warszawa

Każde zlecenie traktowane jest przez nas w sposób indywidualny. Na początkowym etapie realizacji usługi dokładnie ustalamy jej zakres i termin ewentualnego odbioru klimatyzacji ze wskazanego przez klienta miejsca. Wieloletnie doświadczenie, znajomość szeregu przepisów prawnych, wykorzystywanie nowoczesnego sprzętu podczas procesów utylizacyjnych, współprace z dużymi firmami i instytucjami, a także dbałość o budowanie świadomości racjonalnej segregacji elektrośmieci wśród klientów to aspekty, które wyróżniają naszą działalność.

Warto postawić na współpracę z firmą, która stawia na najwyższą jakość obsługi i budowanie dobrych relacji z klientami. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do opisywanej usługi, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy również do szczegółowego zapoznania się z pozostałymi usługami, które stanowią część naszej oferty.